Zabiegi kluczem do sukcesu

Kiedy „na liczniku” mamy już naprawdę sporo wiosen, nie trzeba specjalnie wybrzydzać, jeśli chodzi o dostępne zabiegi odmładzające. Gdy kobieta ukończy 60. rok życia, praktycznie każdy z nich będzie miał pozytywny wpływ na skórę i jeśli da jakiś efekt, to tylko pozytywny. Naturalnie trzeba skonsultować z lekarzem wszystkie uwarunkowania, chociażby po to, aby wykluczyć innej natury przeciwwskazania (uczulenia, problemy z sercem, nadwrażliwość na leki). Generalnie jednak z bogactwa medycyny estetycznej można korzystać śmiało i bez kompleksów. Poprawi to również psychiczną kondycję leciwej damy, która nie poddała się i chce wyglądać lepiej.

Klasyczna biała suknia ślubna wraz z dodatkami

Katalog możliwości jest szeroki, natomiast z pewnością warto zaproponować kilka najważniejszych pozycji. Na uwagę zasługuje terapia laserowa. Jest ona bezpieczna, zabiegi nie są w żaden sposób obciążające dla organizmu. Istnieje natomiast duże prawdopodobieństwo poprawy napięcia skóry. Powiększone naczynka ulegną zamknięciu, a laser usunie przebarwienia. Doskonałym rozwiązaniem są też wszelkie peelingi medyczne o działaniu stymulująco-leczniczym. Ponadto można zastosować wypełniacz, aby poprawić kontur twarzy.

Na tym nie koniec ciekawych opcji. Pacjentka może skusić się również na zabieg z użyciem uprzednio pobranego osocza bogatopłytkowego tudzież komórek macierzystych. Znakomicie regenerują one ubytki tkankowe i ułatwiają odtwórstwo. Ich walorem jest także długi czas działania.

www.paperia.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *